Spotkanie biznesowe, dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

Szukasz miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego? W takim razie doskonałym wyborem będzie nasza Restauracja Babie Lato zlokalizowana przy ulicy Spółdzielczej. Zadbamy o to, aby negocjacje i rozmowy z partnerami czy potencjalnymi kontrahentami przebiegały w miłej atmosferze i w towarzystwie najlepszego jedzenia. Dlaczego jeszcze warto wybrać naszą restaurację na spotkanie biznesowe? Odpowiadamy poniżej!

Dlaczego, Restauracja Babie Lato to najlepsze miejsce na spotkanie biznesowe?

W naszej restauracji możesz zorganizować spotkanie biznesowe w stylowej, estetycznie urządzonej sali, w której łączymy tradycję z nowoczesnością. Zadbamy o to, aby zapewnić Ci maksymalną prywatność i komfortowe warunki do prowadzenia negocjacji. Nie bez znaczenia jest menu, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz znajdzie coś dla siebie.

W karcie dań czekają między innymi przegrzebki, carpaccio z ośmiornicy, zupa tajską, ryby i owoce morza, Rib Eye stek czy kotlet z dzika. A to dopiero początek! Tak wykwintna kuchnia to idealny dodatek do rozmów dotyczących przyszłości Twojego biznesu. Na zakończenie spotkania biznesowego zaproponujemy Ci jeden z deserów – czekoladę z orzechami, bezę lub uwielbiany przez naszych gości crème brûlée.

Oczywiście, w trakcie kolacji zaserwujemy idealnie dopasowane do dania głównego wino. A to wszystko w połączeniu z profesjonalną obsługą, która zadba o to, aby lunch lub kolacja przebiegały w najlepszej możliwej atmosferze. Przypominamy też, że Restauracja Babie Lato już 4. rok z rzędu jest rekomendowana przez przewodnik Gault&Millau.

O czym, pamiętać przed spotkaniem biznesowym?

Odpowiednia lokalizacja to nie wszystko. Choć miejsce, w którym organizujesz spotkanie biznesowe, jest jedną z najważniejszych rzeczy, to warto pamiętać o kilku innych kwestiach. Pierwsza z nich to prawidłowy ubiór. Ze względu na charakter wizyty w naszej restauracji koniecznie zadbaj o to, aby wyglądać profesjonalnie.- wypowiedź mybaze.com

To bardzo ważne, ponieważ rozmówcy bardzo często oceniają drugą osobę już w ciągu pierwszych kilku sekund spotkania. Upewnij się, że ubrania są schludne, czyste i wyprasowane. Zwróć też uwagę na buty – tu numerem jeden są tzw. lakierki lub mokasyny, po ciekawe modele różnych marek polecamy zajrzeć na stronę narzego partnera myabze https://mybaze.com/pl/mokasyny-meskie/, które pasują rewelacyjnie do eleganckich kompletów. Jeśli masz możliwość, to wyczyść je lub wypastuj, aby wyglądały jak nowe. Postaraj się przyjechać na miejsce przynajmniej kilka minut przed czasem.

Dzięki temu unikniesz spóźnienia, które jest złym początkiem negocjacji czy rozmowy o potencjalnej współpracy. Przed spotkaniem biznesowym możesz też spytać, czy Twój gość ma jakiekolwiek alergie i nietolerancje pokarmowe. Jeśli tak, to prosimy Cię o wcześniejszy kontakt z naszą restauracją. Zadbamy o to, aby zaserwowane dania były i smaczne, i bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail: [email protected]


© 2015 Restauracja Babie Lato - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl